Aktualności

Stale się rozwijamy i poszukujemy nowych przedsiębiorców

Zachęcamy do przeczytania artykułu o nas, który pojawił się na Portalu Spożywczym. Działamy dynamicznie i nie ustajemy w ekspansji. Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby poprowadzić nasze mobilne sklepy w województwach: lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim. Zobacz, ile możesz zarobić i jak nawiązujemy współpracę:

https://bit.ly/3i4bQF

Czytaj więcej

Zostaliśmy docenieni w tygodniku Newsweek

W sierpniu na łamach NewsweekPolska pojawił się reportaż dotyczący naszej pracy. Przybliża on jej charakter i ukazuje, jak ważną rolę odgrywa ona dla mieszkańców wsi. Czytelników lub subskrybentów tygodnika zachęcamy do przeczytania reportażu:

https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/spoleczenstwo-handel-na-kolkach-to-podstawa-dla-wielu-miast-w-polsce/68h5t5t

Czytaj więcej

Nie zapominamy o docenianiu członków naszego zespołu

W ciągu ostatnich 2 miesięcy Klaudia, zarządzająca całą firmą, odwiedziła każdą ze 100 osób prowadzących nasze sklepy abc na kołach by podziękować za codzienny wysiłek i zaangażowanie w dostarczaniu produktów pierwszej potrzeby wszystkim, którzy tego najbardziej potrzebują wręczając drobny, symboliczny upominek.

Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii ważne jest wsparcie oraz współpraca, czego jak widać u nas nie brakuje.

Czytaj więcej

Świętujemy razem nie tylko sukcesy zawodowe, ale i prywatne

W ten weekend jedna z osób prowadzących nasze sklepy mobilne miała swoją uroczystość ślubną, w której udział wzięła nasza kadra zarządzająca mając przyjemność  złożyć życzenia wraz z drobnymi upominkami na ręce Pary Młodej w imieniu całego naszego zespołu. Piękne wydarzenie! Łukaszu i Ewelino, jeszcze raz życzymy dużo szczęścia i powodzenia!

Czytaj więcej

Podarowaliśmy 100 uśmiechów dzieciom zamieszkującym polskie wsie

Przygotowaliśmy przed Dniem Dziecka 100 paczek dla najmłodszych mieszkańców polskich wsi w skład których wchodziły m.in. słodycze oraz nasza edukacyjna gra mobilna. To był wyjątkowy dla nas czas czynienia dobra dla innych 🙂 

Czytaj więcej

Specjalnie na Dzień Dziecka stworzyliśmy mobilną grę edukacyjną abc na kołach

W naszych sklepach pojawiła się wyjątkowa mobilna gra edukacyjna abc na kołach. Nasze karty uczą i bawią poprzez zabawną szatę graficzną. Uczą podstawowych słówek z języka angielskiego oraz rozwijają pamięć i koncentrację dzieci, a to wszystko w formie super zabawy dla całej rodziny. Ponadto gra, tak jak i nasze sklepy jest mobilna tzn. łatwo się ją przemieszcza. Z czystym sumieniem polecamy!

Czytaj więcej

Zostaliśmy docenieni w raporcie odpowiedzialnego biznesu za rok 2019

Jest nam bardzo miło przekazać informację, że znaleźliśmy się w raporcie “Odpowiedzialnego biznesu w Polsce 2019. Dobre praktyki.” – wydanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, najważniejszego w Polsce przeglądu CSR.

Zostaliśmy docenieni za bycie nie tylko biznesem, który codziennie dostarcza produkty pierwszej potrzeby, ale przede wszystkim za docieranie do osób, które nas najbardziej potrzebują na codzień.

Po więcej informacji oraz w celu ściągnięcia całego raportu zapraszamy w poniższy link: 

http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2019/

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

W tym szczególnym czasie życzymy przede wszystkim spokojnego i pełnego optymizmu oraz radości świętowania Wielkanocy. Niech ten czas będzie pozytywną chwilą wytchnienia i refleksji.

Czytaj więcej

Ułatwiamy zrobienie codziennych zakupów naszym Klientom.

Zainteresowanie naszą infolinią rośnie z dnia na dzień. Stale zapewniamy dostęp do codziennych zakupów mieszkańcom mniejszych miejscowości i wsi, gdzie brakuje sklepów stacjonarnych. W ten sposób podnosimy ich jakość życia i walczymy z wykluczeniem. W okresie epidemii pojawiły się jednak osoby, dla których nasze auto-sklepy są jedyną możliwością na zrobienie normalnych zakupów.

Po więcej informacji zapraszamy klikając w poniższy linku:

https://hurtidetal.pl/article/art_id,29223-101/abc-na-kolach-zyskuje-nowych-klientow-mobilne-sklepy-ulatwiaja-zycie-w-izolacji/

Czytaj więcej

Specjalnie dla naszych Klientów otworzyliśmy infolinię w czasie pandemii

Wiemy, że w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem potrzebujecie nas jeszcze bardziej, więc otwieramy dla Was dedykowaną infolinię pod numerem telefonu +48 502004320! Zadzwoń i dowiedz się czy nasze sklepy działają w Twojej okolicy lub czy mogą specjalnie do Ciebie dojechać. Możesz również napisać do nas na kontakt@abcnakolach.pl.

Zapewniamy, że cały zespół abc na kołach dwoi się i troi by zachować ciągłość dostaw produktów pierwszej potrzeby do wszystkich, którzy tego potrzebują. Na chwilę obecną działamy w 7 województwach: lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim.

Czytaj więcej

Coraz więcej aut abc na kołach pojawia się w małych miejscowościach

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem klikając na poniższy link:

http://stooq.com/n/?f=1337343&c=0&p=0

Czytaj więcej

Nasza oferta 4 000 zł na rękę i atrakcyjny system prowizji zostały zauważone przez portal dla handlu!

abc na kołach to sieć ogólnospożywczych sklepów mobilnych, rozwijana przez Grupę Eurocash. To sieć agencyjna prowadząca sprzedaż produktów FMCG w małych miejscowościach i wsiach, dynamicznie się powiększa. Po więcej informacji zapraszamy klikając w poniższy linku:

https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gwarantowane-4-tys-zl-netto-plus-prowizja-dla-ajentow-abc-na-kolach,85471.html

Czytaj więcej

Planujemy dalszy rozwój naszej sieci sklepów mobilnych

Prowadzimy mobilną sprzedaż produktów FMCG w małych miejscowościach i wsiach w Polsce, gdzie brakuje sklepów stacjonarnych. Po więcej informacji zapraszamy klikając w poniższy link:

https://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/eurocash-rozwijamy-mobilna-siec-abc-na-kolach,181058.html

Czytaj więcej

Mamy już 100 sklepów abc na kołach!

Z ogromną przyjemnością możemy zakomunikować, że nasza sieć abc na kołach posiada już 100 sklepów! Możecie nas znaleźć w 7 województwach: lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim. Jeśli szukacie nowych wyzwań zapraszamy do współpracy i prowadzenia z nami biznesu odpowiedzialnego społecznie. Wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się na naszej stronie lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 500 063 241.

Czytaj więcej

abc na kołach w najnowszym wydaniu Wiadomości Handlowych

Od kilku lat z dumą kształtujemy handel mobilny w Polsce, co zostało świetnie opisane w listopadowo-grudniowym numerze Wiadomości Handlowych z którego wynika że jesteśmy nie tylko super miejscem pracy, ale i biznesem potrzebnym społecznie. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem klikajac w poniższy link:

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/handel-na-czterech-kolkach-podbija-wies-reportaz,58918

Czytaj więcej

Opinie o nas

„abc na kołach to dla mnie nie tylko praca, ale też przyjemność i pasja oraz pomoc osobom starszym w ich codziennym życiu i rozterkach. Chcesz zobaczyć świat w kolorze? abc na kołach w tym Ci pomoże”.

Robert, Biała Podlaska

„ W abc na kołach jestem sam sobie szefem. Rano wstaje i mam pracę pod samym domem, nie muszę stać w korku, nie muszę siedzieć w jednym miejscu i spoglądać ciągle na zegarek kiedy skończę nudną pracę. W abc na kołach ciągle coś się dzieje ciekawego. Jedna z przyjemnych chwil jakie dostarcza praca w abc to kontakt z moimi Klientami, od których dowiedziałem się tyle śmiesznych, smutnych, a zarazem dających do myślenia historii, że można spokojnie napisać książkę”.

Krystian , Zamość

„W abc na kołach nauczyłem się rozmowy ze starszymi ludźmi. Przez prawie dwa lata prowadząc sklep stacjonarny poznałem potrzeby swoich klientów. Cieszę się, że tu pracuję dzięki czemu żyje na wyższym poziomie, a moi klienci są zadowoleni, że przyjeżdżam z produktami najpotrzebniejszymi do życia, szczególnie tam gdzie nie ma sklepów stacjonarnych. W tej pracy liczy się punktualność , systematyczność oraz otwartość na klienta i jego potrzeby, dzięki czemu możemy cieszyć się powodzeniem prowadzenia sklepu mobilnego”.

Mariusz, Kraśnik​

„Za co lubię pracę w abc na kołach? Za to, że jestem ciągle w kontakcie z klientami czasami takimi, dla których jestem jedyną spotykaną osobą w ciągu dnia. Za to, że pomimo wielu obowiązków jest dużo czasu na życie prywatne”

Mariusz, Tarnobrzeg​

Polub nas na 

Copyright 2018
abc na kołach Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7A
02-677 Warszawa

abc na kołach Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 11
62-052 Komorniki
NIP: 7773256225