Aktualności

"Szanujemy, nie marnujemy!"

Już kolejny raz bierzemy udział w akcji edukacyjnej „Szanujemy, nie marnujemy”, która ma na celu ograniczenie marnowania żywności. Dzięki niej zarówno Przedsiębiorcy, jak i klienci dowiedzą się, m.in.: jak kupować oraz przygotowywać posiłki tak, aby nie marnować żywności, a w szczególności produktów świeżych. Wg danych z 2021r. już 53% Przedsiębiorców współpracujących z Grupą Eurocash zaangażowało się w ten projekt. W tym roku dążymy do tego, aby było ich jeszcze więcej.

 

Linki z kampanii do przepisów w formie wideo znajdziesz poniżej:

1.Koktajl

2.Zupa zero waste

3.Kolorowy makaron

4.Brownie z resztek

Czytaj więcej

Serwis informacyjny o abc na kołach!

W ostatni czasie nasz Dyrektor Generalny abc na kołach – Błażej Białczyk udzielił wywiadu dla serwisu informacyjnego retailnet.pl.

W artykule znajdziesz informacje o naszym biznesie i planach na przyszłość, które wiążą się z poszerzeniem działań ekspansyjnych. Nowy obszar to nowe możliwości współpracy z nami! Zatem, gdzie i jakich partnerów biznesowych poszukujemy? Więcej o tym przeczytasz w poniższym wywiadzie.

https://tiny.pl/96lzq

Czytaj więcej

abc na kołach w zagranicznych mediach!

Nasza sieć sklepów mobilnych jest rozpoznawalna już nie tylko w polskich, ale także w zagranicznych mediach! To wszystko za sprawą prężnego rozwoju oraz pracy naszych Przedsiębiorców, tzw. Agentów, którzy obecnie tworzą największą sieć sklepów mobilnych w Europie, działającą na terenie 7 województw. Ale uwaga, to nie wszystko! Już teraz planujemy rozwój na kolejnym obszarze, jakim jest Podlasie, gdzie obserwujemy duże zapotrzebowanie na handel mobilny z uwagi na niewielki odsetek sklepów stacjonarnych.

Więcej na temat naszego biznesu przeczytasz w artykule European Supermarket Magazine.

https://tiny.pl/9kfsg

Czytaj więcej

abc na kołach jako największa sieć sklepów mobilnych w Europie!

W 2022 roku nie zwalniamy tempa! Nasza sieć powiększa się bardzo szybko. Obecnie jesteśmy największą siecią sklepów mobilnych w Europie! Współpracujemy z ponad 100 Przedsiębiorcami, tzw. Agentami w 7 województwach i stale się rozwijamy. Już niedługo planujemy ekspansję na kolejnym obszarze. W związku z tym, zachęcamy do współpracy z nami.

Wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz do nas!

Poprowadź swój sklep mobilny!

Czytaj więcej

Szanujemy, nie marnujemy!

Wzięliśmy udział w kampanii społecznej „Szanujemy, nie marnujemy!”. Jej celem jest edukacja na temat żywności i przeciwdziałania jej marnowaniu.

Cały projekt zrealizowany został przy wsparciu szerokiego grona niezależnych ekspertów
– specjalistów ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, adwokatów, przedstawicieli
Caritas Polska oraz Fundacji dla Edukacji Ekologicznej.

Czytaj więcej

abc na kołach w filmie BBC StoryWorks!

Tym razem o abc na kołach przeczytasz w “Sukcesie” – internetowym magazynie Rzeczpospolitej. Nasza sieć i misja abc na kołach zostały przedstawione w filmie BBC StoryWorks Commercial Productions – ”Better Lives Through Better Business” 

więcej przeczytasz tutaj 🙂
http://bityl.pl/HZb20

link do filmu:
http://bityl.pl/q6Pdc

Czytaj więcej

abc na kołach w filmie BBC StoryWorks!

Tym razem o abc na kołach przeczytasz w “Sukcesie” – internetowym magazynie Rzeczpospolitej. Nasza sieć i misja abc na kołach zostały przedstawione w filmie BBC StoryWorks Commercial Productions – ”Better Lives Through Better Business” 

więcej przeczytasz tutaj 🙂
http://bityl.pl/HZb20

link do filmu:
http://bityl.pl/q6Pdc

Czytaj więcej

abc na kołach w Biłgoraju!

15 lipca w Biłgoraju odbył się dzień otwarty abc na kołach. Na ulicach miasta pojawiły się 3 nasze wyjątkowe auta.  Na ten dzień zostało zaplanowanych wiele atrakcji, m.in. konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Byliśmy tam dla lokalnej społeczności, aby przedstawić nasz biznes. Mieszkańcy Biłgoraja (i nie tylko), mogli zapoznać się z abc na kołach oraz naszą wyjątkową ofertą, a przy okazji zobaczyć jak wygląda nasz mobilny sklep od środka. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! 🙂

PS Wspomniała o nas również biłgorajska prasa 🙂
https://bilgorajska.pl/aktualnosc,24200,0,0,0,Akcja-abc-na-kolach-w-Bilgoraju.html

Czytaj więcej

W Dzień Dziecka pomagamy!

Tegoroczny Dzień Dziecka był dla nas szczególny, bo wiązał się z finałem akcji charytatywnej nad którą pracowaliśmy od dłuższego czasu.

Pamiętacie “Dobre Kalendarze” z pięknymi krajobrazami z polskich wsi? 

W ubiegłym roku postanowiliśmy stworzyć akcję charytatywną, która wesprze ważną inicjatywę lokalną w jednym z miejsc, w których działamy. A cały dochód z akcji przekazujemy na wybrany szczytny cel.

Zdecydowaliśmy, że nasza pomoc bardzo się przyda Domowi Dziecka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nawiązaliśmy kontakt i rozmawialiśmy o tym, czego potrzebują i z czego ucieszą się dzieci. Rozpoczyna się lato i podopieczni będą wyjeżdżać na kolonie. Bardzo potrzebne są walizki, w które będą mogli się spakować na wyjazdy.

Dzięki Dobrym Kalendarzom, które sprzedaliśmy, w Dniu Dziecka byliśmy w Ostrowcu Świętokrzyskim i przekazaliśmy dzieciom 30 walizek podróżnych oraz wymieniliśmy dotychczasowe, zepsute pady do konsoli.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc a prezent się spodobał 😊
Jeszcze raz, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 🙂 

Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych “Nasz Dom” | Facebook

Czytaj więcej

O naszym biznesie kolejny raz w prasie!

Magazyn franchising.pl opisuje najciekawsze koncepty biznesowe i opowiada o naszych sklepach na kołach. Z artykułu dowiesz się więcej o tym jak działamy i odnaleźliśmy się w pandemicznej rzeczywistości.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu: https://tiny.pl/rvzr

Czytaj więcej

Cieszymy się, że jesteśmy potrzebni!

Jesteśmy szczęśliwi wiedząc, że jesteśmy potrzebni oraz dumni z tego, że nasze działania są doceniane! 

Forum Odpowiedzialnego Biznesu, największa organizacja w Polsce działająca w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, opublikowało kolejną, już 19 edycję corocznego raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce”.

Oprócz naszej podstawowej działalności zostaliśmy docenieni za naszą akcję pięciu dobrych inicjatyw dla lokalnej społeczności, którą uczciliśmy nasze 5 urodziny 🙂

Nasza flota działa już w 7 województwach i działalność każdego sklepu to troska o to, by świeże, odpowiednio przechowywane i sprzedawane w przystępnych cenach produkty docierały do miejsc i osób narażonych na wykluczenie w dostępie do podstawowych towarów i artykułów spożywczych.

Cieszymy się z tego, że nasze działania mają realny wpływ na poprawę warunków życia lokalnych społeczności i planujemy kolejne inicjatywy!

Czytaj więcej
Agent Mariusz

Jesteśmy dumni z historii sukcesów osób prowadzących nasze sklepy

Kolejna historia sukcesu naszego współpracownika! Mariusz opowiada jak zaczęła się jego przygoda z abc na kołach oraz jak został jednym z naszych najlepszych Agentów. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem: https://tiny.pl/r2lhq.

Czytaj więcej
Zapobiegamy wkluczeniom

Zostaliśmy docenieni w CSR.expert

W DNA naszej firmy od samego początku jest odpowiedzialność społeczna. Naszym celem jest zapewnianie równego dostępu do produktów pierwszej potrzeby osobom z małych miejscowości i wsi w Polsce.

Chcesz się dowiedzieć od czego wszystko się zaczęło i jak powstał pomysł na sieć mobilnych sklepów? Przeczytaj wywiad z Klaudią Rudewicz, zarządzająca naszą firmą: https://tiny.pl/rkjlt.

Czytaj więcej
Żarciowozy

Spotkaj się z nami na super evencie!

W piątek 19.03.21, pojawimy się na evencie „Żarciowozy” w Garwolinie. Zapraszamy wszystkie osoby, chcące się z nami spotkać i poznać szczegóły dotyczące naszego biznesu! Podczas wydarzenia nie zabraknie pysznego jedzenia i orzeźwiających napojów, do zobaczenia!

Czytaj więcej
Akcja z rzeżuchą

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami!

Od poniedziałku 15.03 ruszamy z nową akcją dla naszych Klientów! Pierwsze 20 osób, które kupią opakowanie jajek, dostaną od nas małą niespodziankę w postaci nasion rzeżuchy oraz ulotki ze wskazówkami jak taką rzeżuchę posiać w skorupce od zwykłego jajka. Rzeżucha na Wielkanoc to nie tylko świetny pomysł na świąteczną ozdobę, ale także smaczny dodatek do potraw i źródło wielu witamin!
Czytaj więcej
Franczyza i Biznes

Udzieliliśmy wywiadu dla dwumiesięcznika „Franczyza & Biznes”

W najnowszym wydaniu został poruszony temat biznesu na wsi, oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Po raz kolejny udowadniamy, że własny biznes to nie tylko przywilej mieszkańców miast! Czytelników lub subskrybentów zapraszamy do zapoznania się z artykułem. 

Czytaj więcej
Praca plastyczna

Zapewniamy atrakcje dla najmłodszych

Staramy się, aby praca w abc na kołach była przyjemna i miała pozytywny wpływ na lokalne społeczności i nie tylko. Dbamy również o atrakcje dla naszych sprzedawców i ich rodzin.

Jedną z takich inicjatyw był konkurs plastyczny dla ich dzieci pod hasłem „zima z abc na kołach”, który był świetną zabawą dla pociech, szczególnie w czasach ciągłego przebywania w domu.

Czytaj więcej
Franchising

Ukazaliśmy się w miesięczniku Franchising jako super temat!

W lutym na łamach miesięcznika Franchising pojawił się wywiad z Klaudią Rudewicz, zarządzającą siecią abc na kołach. Czytelników lub subskrybentów zachęcamy do zapoznania się z artykułem, w którym opisano dlaczego biznes na kołach jest świetną opcją zaczęcia własnej kariery i jak się do tego zabrać.

Czytaj więcej

Jesteśmy dumni z historii sukcesów osób prowadzących nasze sklepy

Olbrzymią dumą i radością napawają nas sukcesy osób prowadzących nasze sklepy na kołach. Ostatnio, jedna z nich, opowiedziana przez Mariusza, została opublikowana w gazecie „Co Nowego Radomsko” oraz Internecie. Zachęcamy Was do zapoznania się z artykułem pod linkiem https://cutt.ly/Cj099jz, który świetnie pokazuje ile satysfakcji może dawać prowadzenie sklepu na kołach.

Czytaj więcej
Absolvent talent days

Wystąpiliśmy na Absolvent Talent Days!

Klaudia Rudewicz, zarządzająca naszą firmą, 7.12 wzięła udział w największych w Polsce targach pracy i praktyk dla studentów oraz absolwentów – tym razem w nowej, wirtualnej formule. Mnóstwo młodych talentów dowiedziało się o oferowanych przez firmę możliwościach rozwoju oraz benefitach. Podczas festiwalu, Klaudia podzieliła się również swoją historią, co na pewno było bardzo motywujące dla osób rozpoczynających właśnie swoje życie zawodowe.

Czytaj więcej

Wydaliśmy dobry kalendarz abc na kołach!

Przez cały rok dzięki osobom prowadzącym nasze sklepy mobilne zbieraliśmy zdjęcia z naszych polskich, pięknych wsi. Z ich użyciem wydaliśmy Dobry Kalendarz abc na kołach na 2021 rok👏 Dochód z jego sprzedaży przeznaczymy na wybraną lokalną inicjatywę charytatywną😊

Czytaj więcej
urodzinowa grafika

Dzisiaj świętujemy 5. urodziny abc na kołach!

Jak co roku, 19 listopada obchodzimy urodziny naszej sieci wygodnych, ogólnospożywczych sklepów mobilnych. Misją abc na kołach od samego początku jest pomaganie Klientom w zaspokajaniu swoich codziennych, podstawowych potrzeb zakupowych w wygodny i godny zaufania sposób, zapewniając wysoki standard usług w racjonalnych cenach. Udaje nam się to z powodzeniem robić już od 5 lat! 

Mamy już ponad 100 mobilnych sklepów i codziennie zapewniamy mieszkańcom wsi oraz małych miejscowości poczucie bezpieczeństwa i niezależności poprzez stabilność oraz ciągłość dostaw.

Czytaj więcej
Festiwal

Wystąpiliśmy na Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych

Klaudia Rudewicz, zarządzająca naszą firmą, 9.11 wzięła udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych pt. „Odkryj swój talent”, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash. Podczas festiwalu uczestnicy dowiedzieli się na czym polega prowadzenie własnego sklepu na kołach i jak się do tego zabrać by odnieść sukces. W wydarzeniu wzięło udział ponad 550 uczniów szkół branżowych oraz technikum. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować nasz biznes młodym osobom – być może przyszłym polskim przedsiębiorcom.

Czytaj więcej
Pamiętamy

1 listopada uhonorowaliśmy „Płomieniami Pamięci”

W związku ze świętem Wszystkich Świętych, każdy członek zespołu abc na kołach przeznaczył 1 „płomień pamięci” czyli symboliczny znicz, który ustawił w wybranym przez siebie miejscu, o którym warto abyśmy nie zapominali. Były to w większości nieznane groby, miejsca historyczne lub bliskie osobom z naszego zespołu z innych powodów.

Mamy nadzieję, że dzięki takim symbolicznym inicjatywom, które skłaniają nas do refleksji, na którą ciężko znaleźć czas w codziennym pośpiechu, nasz świat stanie się jeszcze lepszy i pełny szacunku dla innych.

Czytaj więcej

Stale się rozwijamy i poszukujemy nowych przedsiębiorców

Zachęcamy do przeczytania artykułu o nas, który pojawił się na Portalu Spożywczym. Działamy dynamicznie i nie ustajemy w ekspansji. Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby poprowadzić nasze mobilne sklepy w województwach: lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim. Zobacz, ile możesz zarobić i jak nawiązujemy współpracę:

https://bit.ly/3i4bQF

Czytaj więcej

Zostaliśmy docenieni w tygodniku Newsweek

W sierpniu na łamach NewsweekPolska pojawił się reportaż dotyczący naszej pracy. Przybliża on jej charakter i ukazuje, jak ważną rolę odgrywa ona dla mieszkańców wsi. Czytelników lub subskrybentów tygodnika zachęcamy do przeczytania reportażu:

https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/spoleczenstwo-handel-na-kolkach-to-podstawa-dla-wielu-miast-w-polsce/68h5t5t

Czytaj więcej

Nie zapominamy o docenianiu członków naszego zespołu

W ciągu ostatnich 2 miesięcy Klaudia, zarządzająca całą firmą, odwiedziła każdą ze 100 osób prowadzących nasze sklepy abc na kołach by podziękować za codzienny wysiłek i zaangażowanie w dostarczaniu produktów pierwszej potrzeby wszystkim, którzy tego najbardziej potrzebują wręczając drobny, symboliczny upominek.

Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie epidemii ważne jest wsparcie oraz współpraca, czego jak widać u nas nie brakuje.

Czytaj więcej

Świętujemy razem nie tylko sukcesy zawodowe, ale i prywatne

W ten weekend jedna z osób prowadzących nasze sklepy mobilne miała swoją uroczystość ślubną, w której udział wzięła nasza kadra zarządzająca mając przyjemność  złożyć życzenia wraz z drobnymi upominkami na ręce Pary Młodej w imieniu całego naszego zespołu. Piękne wydarzenie! Łukaszu i Ewelino, jeszcze raz życzymy dużo szczęścia i powodzenia!

Czytaj więcej

Podarowaliśmy 100 uśmiechów dzieciom zamieszkującym polskie wsie

Przygotowaliśmy przed Dniem Dziecka 100 paczek dla najmłodszych mieszkańców polskich wsi w skład których wchodziły m.in. słodycze oraz nasza edukacyjna gra mobilna. To był wyjątkowy dla nas czas czynienia dobra dla innych 🙂 

Czytaj więcej

Specjalnie na Dzień Dziecka stworzyliśmy mobilną grę edukacyjną abc na kołach

W naszych sklepach pojawiła się wyjątkowa mobilna gra edukacyjna abc na kołach. Nasze karty uczą i bawią poprzez zabawną szatę graficzną. Uczą podstawowych słówek z języka angielskiego oraz rozwijają pamięć i koncentrację dzieci, a to wszystko w formie super zabawy dla całej rodziny. Ponadto gra, tak jak i nasze sklepy jest mobilna tzn. łatwo się ją przemieszcza. Z czystym sumieniem polecamy!

Czytaj więcej

Zostaliśmy docenieni w raporcie odpowiedzialnego biznesu za rok 2019

Jest nam bardzo miło przekazać informację, że znaleźliśmy się w raporcie “Odpowiedzialnego biznesu w Polsce 2019. Dobre praktyki.” – wydanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, najważniejszego w Polsce przeglądu CSR.

Zostaliśmy docenieni za bycie nie tylko biznesem, który codziennie dostarcza produkty pierwszej potrzeby, ale przede wszystkim za docieranie do osób, które nas najbardziej potrzebują na codzień.

Po więcej informacji oraz w celu ściągnięcia całego raportu zapraszamy w poniższy link: 

http://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2019/

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Wielkanocnych

W tym szczególnym czasie życzymy przede wszystkim spokojnego i pełnego optymizmu oraz radości świętowania Wielkanocy. Niech ten czas będzie pozytywną chwilą wytchnienia i refleksji.

Czytaj więcej

Ułatwiamy zrobienie codziennych zakupów naszym Klientom.

Zainteresowanie naszą infolinią rośnie z dnia na dzień. Stale zapewniamy dostęp do codziennych zakupów mieszkańcom mniejszych miejscowości i wsi, gdzie brakuje sklepów stacjonarnych. W ten sposób podnosimy ich jakość życia i walczymy z wykluczeniem. W okresie epidemii pojawiły się jednak osoby, dla których nasze auto-sklepy są jedyną możliwością na zrobienie normalnych zakupów.

Po więcej informacji zapraszamy klikając w poniższy linku:

https://hurtidetal.pl/article/art_id,29223-101/abc-na-kolach-zyskuje-nowych-klientow-mobilne-sklepy-ulatwiaja-zycie-w-izolacji/

Czytaj więcej

Specjalnie dla naszych Klientów otworzyliśmy infolinię w czasie pandemii

Wiemy, że w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem potrzebujecie nas jeszcze bardziej, więc otwieramy dla Was dedykowaną infolinię pod numerem telefonu +48 502004320! Zadzwoń i dowiedz się czy nasze sklepy działają w Twojej okolicy lub czy mogą specjalnie do Ciebie dojechać. Możesz również napisać do nas na kontakt@abcnakolach.pl.

Zapewniamy, że cały zespół abc na kołach dwoi się i troi by zachować ciągłość dostaw produktów pierwszej potrzeby do wszystkich, którzy tego potrzebują. Na chwilę obecną działamy w 7 województwach: lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim.

Czytaj więcej

Coraz więcej aut abc na kołach pojawia się w małych miejscowościach

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem klikając na poniższy link:

http://stooq.com/n/?f=1337343&c=0&p=0

Czytaj więcej

Nasza oferta 4 000 zł na rękę i atrakcyjny system prowizji zostały zauważone przez portal dla handlu!

abc na kołach to sieć ogólnospożywczych sklepów mobilnych, rozwijana przez Grupę Eurocash. To sieć agencyjna prowadząca sprzedaż produktów FMCG w małych miejscowościach i wsiach, dynamicznie się powiększa. Po więcej informacji zapraszamy klikając w poniższy linku:

https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gwarantowane-4-tys-zl-netto-plus-prowizja-dla-ajentow-abc-na-kolach,85471.html

Czytaj więcej

Planujemy dalszy rozwój naszej sieci sklepów mobilnych

Prowadzimy mobilną sprzedaż produktów FMCG w małych miejscowościach i wsiach w Polsce, gdzie brakuje sklepów stacjonarnych. Po więcej informacji zapraszamy klikając w poniższy link:

https://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/eurocash-rozwijamy-mobilna-siec-abc-na-kolach,181058.html

Czytaj więcej

Mamy już 100 sklepów abc na kołach!

Z ogromną przyjemnością możemy zakomunikować, że nasza sieć abc na kołach posiada już 100 sklepów! Możecie nas znaleźć w 7 województwach: lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i śląskim. Jeśli szukacie nowych wyzwań zapraszamy do współpracy i prowadzenia z nami biznesu odpowiedzialnego społecznie. Wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny znajdujący się na naszej stronie lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 500 063 241.

Czytaj więcej

abc na kołach w najnowszym wydaniu Wiadomości Handlowych

Od kilku lat z dumą kształtujemy handel mobilny w Polsce, co zostało świetnie opisane w listopadowo-grudniowym numerze Wiadomości Handlowych z którego wynika że jesteśmy nie tylko super miejscem pracy, ale i biznesem potrzebnym społecznie. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem klikajac w poniższy link:

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/handel-na-czterech-kolkach-podbija-wies-reportaz,58918

Czytaj więcej

Opinie o nas

„abc na kołach to dla mnie nie tylko praca, ale też przyjemność i pasja oraz pomoc osobom starszym w ich codziennym życiu i rozterkach. Chcesz zobaczyć świat w kolorze? abc na kołach w tym Ci pomoże”.

Robert, Biała Podlaska

„ W abc na kołach jestem sam sobie szefem. Rano wstaje i mam pracę pod samym domem, nie muszę stać w korku, nie muszę siedzieć w jednym miejscu i spoglądać ciągle na zegarek kiedy skończę nudną pracę. W abc na kołach ciągle coś się dzieje ciekawego. Jedna z przyjemnych chwil jakie dostarcza praca w abc to kontakt z moimi Klientami, od których dowiedziałem się tyle śmiesznych, smutnych, a zarazem dających do myślenia historii, że można spokojnie napisać książkę”.

Krystian , Zamość

„W abc na kołach nauczyłem się rozmowy ze starszymi ludźmi. Przez prawie dwa lata prowadząc sklep stacjonarny poznałem potrzeby swoich klientów. Cieszę się, że tu pracuję dzięki czemu żyje na wyższym poziomie, a moi klienci są zadowoleni, że przyjeżdżam z produktami najpotrzebniejszymi do życia, szczególnie tam gdzie nie ma sklepów stacjonarnych. W tej pracy liczy się punktualność , systematyczność oraz otwartość na klienta i jego potrzeby, dzięki czemu możemy cieszyć się powodzeniem prowadzenia sklepu mobilnego”.

Mariusz, Kraśnik​

„Za co lubię pracę w abc na kołach? Za to, że jestem ciągle w kontakcie z klientami czasami takimi, dla których jestem jedyną spotykaną osobą w ciągu dnia. Za to, że pomimo wielu obowiązków jest dużo czasu na życie prywatne”

Mariusz, Tarnobrzeg​

Polub nas na 

Copyright 2018
abc na kołach Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7A
02-677 Warszawa

abc na kołach Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 11
62-052 Komorniki
NIP: 7773256225