O nas        Zostań przedstawicielem          Formularz kontaktowy           FAQ

FAQ

Auta abc na kołach to busy z nowoczesną zabudową sklepową. Komfort jazdy naszymi autami jest bardzo wysoki a do ich prowadzenia wystarczy aktualne prawo jazdy kat. B. W autach zamontowane są urządzenia wspomagające nie tylko jazdę, ale i codzienną pracę np. kamery cofania, ogrzewanie postojowe, czy klimatyzacja. Przed podjęciem współpracy zapraszamy do przekonania się na własne oczy, jak wyglądają nasze mobilne markety.

ZASADA: Nasze wsparcie + Twoje zaangażowanie = nie może, nie udać się !

Przedstawiciel może w każdym momencie liczyć na pełne wsparcie ze strony Zespołu abc na kołach. Pomagamy we wszystkich codziennych problemach (np. z towarem czy awariami), a także w doborze i zmianach tras. Dostarczamy materiały reklamowe i dbamy o promocje sklepów. Nasi dedykowani pracownicy są do dyspozycji Przedstawiciela zarówno w łatwej, jak i trudnej sytuacji. Abc na kołach zapewnia nie tylko szkolenie początkowe, ale także systematyczne spotkania z naszym trenerem wewnętrznym, który ma za zadanie podnoszenie umiejętności sprzedażowych Przedstawicieli.

Nie będziemy ukrywać, że konkurencja istnieje ale należy pamiętać, że abc na kołach to jedyna sieć sklepów mobilnych w Polsce. Mamy wsparcie dużej firmy o stabilnej pozycji rynkowej – Grupy Eurocash S.A. W abc na kołach przykładamy szczególną uwagę do wysokiej jakości sprzedawanych produktów, dbamy aby ceny były racjonalne a wygląd sklepu nienaganny. To przyciąga klientów!

Dział Marketingu abc na kołach dostarcza materiały wspierające sprzedaż, takie jak: ulotki, plakaty, nagrania promocyjne. Dba o zestawy dla klientów, z okazji otwarcia nowej trasy. Obmyśla indywidualną strategię, aby pomóc rozkręcić Twój biznes.

Nasi Przedstawiciele mają do dyspozycji czat firmowy, stworzony specjalnie z myślą o nich. Na czacie mogą m.in. wymieniać się spostrzeżeniami, uwagami związanymi z codzienną pracą. Często pojawiają się tzw. pilne pytania skierowane do pracowników z biura albo do Przedstawicieli i jak udowadnia historia – żadne pytanie, nie pozostaje bez odpowiedzi. Do tego organizujemy coroczne spotkania, na których każdy Przedstawiciel może wyrazić swoją opinię, rozwiać wątpliwości, a także podzielić się swoimi pomysłami i dobrymi praktykami. Słowem, Przedstawiciele abc na kołach stanowią zgrany i silny Zespół.

Przeciętne wynagrodzenie Przedstawiciela abc na kołach wynosi 3-4 tys. zł netto, zaś najlepsi otrzymują nawet 6-7 tys. zł netto. Wynagrodzenie Przedstawiciela abc na kołach uzależnione jest przede wszystkim od Jego zaangażowania – im większa sprzedaż, tym wyższe procentowo wynagrodzenie.

Wiemy jaki ogromny potencjał ma ten biznes, więc gwarantujemy:

  • wynagrodzenie, wypłacane przez cały okres trwania umowy w wysokości 2 500 zł netto

albo

  • wynagrodzenie prowizyjne, które jest naliczane w przypadku przekroczenia miesięcznego progu sprzedaży w skali miesiąca.

Zespól abc na kołach przywiązuje szczególną uwagę do tego aby ułatwić Przedstawicielom codzienną pracę, także w kwestii księgowości. Nasi Przedstawiciele mają do zaksięgowania tylko jedną fakturę, na koniec miesiąca.

Pozostaje pamiętać o opłaceniu składki ZUS, która wynosi 320 zł dla osób rozpoczynających działalność, przez pierwsze pół roku, a po tym okresie będzie wynosiło tylko 520 zł.

Wymagamy jedynie wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 3.500 zł, celem zabezpieczenia powierzonego sprzętu (komputer, kasa, telefon).

Panuje powszechne wyobrażenie, że pracując w oparciu o własną działalność gospodarczą (tzn. na „własny rachunek”) jest się w pracy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, ale nie w abc na kołach! My wiemy jak ważne jest, aby mieć czas dla siebie i najbliższych, dlatego proponujemy prowadzenie sprzedaży na swojej trasie przez 5 dni w tygodniu, ale jeżeli chcesz zarobić jeszcze więcej nie ma przeszkód by jeździć 6 dni.

Nasi Przedstawiciele nie pracują w niedzielę.

Dodatkowo dopuszczamy możliwość skorzystania z urlopu poza sezonem, kiedy sprzedaż nie musi być prowadzona.

Nasze auta docierają do najmniejszych miejscowości, gdzie przeważnie brakuje sklepów stacjonarnych. Zespół abc na kołach dysponuje wiedzą i doświadczeniem w budowaniu, a także modyfikowaniu tras przejazdu samochodów. Dzięki temu, że prowadzimy sprzedaż mobilną opcji rozwoju sprzedaży jest bardzo wiele.

Dajemy swobodę w wyborze godzin prowadzenia sprzedaży jednak sugerujemy, aby zaczynać w godzinach porannych. Według Umowy, wymagamy aby sprzedaż w naszym sklepie była prowadzona minimum 7 godzin dziennie.

Należy pamiętać, że Klienci przyzwyczajają się, że auto abc na kołach pojawia się w ich okolicy o określonej, dlatego wymagamy systematycznego wyruszania w trasę.

Przedstawiciel porusza się w rejonie swojego miejsca zamieszkania, zaś dokładne trasy są ustalane w porozumieniu z zespołem abc na kołach.  Naszym wspólnym celem jest przecież zbudowanie trasy w sposób jak najbardziej efektywny i wygodny, tak aby każdy Przedstawiciel abc na kołach miał swój indywidualny obszar działania.

Auto jest wyposażone w zamrażarki oraz lodówki, które muszą pozostać włączone także nocą dla zachowania świeżości produktów.

Istnieje możliwość parkowania na terenie swojej posesji, ale konieczne jest podłączenie auta do gniazdka 230V.

W przypadku gdy Przedstawiciel mieszka w bloku lub nie chce zostawiać auta pod swoim domem, pozostaje skorzystać z opcji parkowania na strzeżonym parkingu hali Eurocash Cash&Carry.

Przedstawiciel może liczyć na dofinansowanie paliwowe w wysokości wystarczającej, aby nie dokładać do tego biznesu. Każdy Przedstawiciel  otrzymuje swoją własną kartę paliwową, za pomocą której dokonuje płatności na wyznaczonych stacjach benzynowych.

Auta mobilne abc na kołach są ubezpieczone (AC i OC). W przypadku zdarzeń drogowych, można liczyć na pełną pomoc Assistance.

Dysponujemy autami zastępczymi, które czekają w gotowości na wyruszenie w trasę, gdy zajdzie taka potrzeba.

Auta mobilne abc na kołach posiadają pakiet Assistance, dzięki któremu Przedstawiciel może liczyć na zorganizowanie pomocy drogowej lub serwisu, który np. wymieni koło nawet na miejscu zdarzenia.

W takiej sytuacji, Klient może złożyć indywidualne zamówienie na każdy produkt znajdujący się na hali Eurocash; w tym także na alkohol, którego nie można przewozić w aucie. W abc na kołach na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych Klientów, dlatego każdy Klient może złożyć indywidualne zamówienie na wszystkie produkty znajdujące się o ofercie danej hali Eurocash Cash & Carry. W asortymencie hurtowni znajduje się 6 500 produktów, więc wierzymy, że sprostamy nawet najbardziej wyszukanym potrzebom.

Inteligentny system kasowy podpowie Ci czego i w jakich ilościach potrzebujesz, aby asortyment Twojego sklepu w pełni odpowiadał wymaganiom naszych Klientów. Automatyczne zamówienie wysyłane jest do hali Cash&Carry, gdzie dedykowany pracownik dokona jego kompletacji, a Ty ze spokojną głową będziesz mógł o umówionej godzinie przyjechać po swój przygotowany towar.

Copyright 2018
abc na kołach Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7A
02-677 Warszawa

abc na kołach Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 11
62-052 Komorniki
NIP: 7773256225

ABC NA KOŁACH - ogólnospożywczy market - sklep mobilny - samochód oferujący handel na kołach do najmniejszych miejscowości.