Poprowadź sklep mobilny abc na kołach! 

Atrakcyjne zarobki + system prowizyjny ! 

Posiadasz prawo jazdy kat. B? 

Wypełnij formularz rekrutacyjny i czekaj na telefon od naszego konsultanta!

Więcej informacji znajdziesz pod formularzem.

Obowiązkowe pola*


captcha

Administratorem Państwa danych osobowych jest ABC na Kołach Sp. z. o. o. z siedzibą w Komornikach ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania poprzez formularz kontaktowy. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Spółkę abc na kołach sp. z o.o. informacji o najnowszych promocjach, ofertach, konkursach oraz akcjach odnoszących się do produktów znajdujących się w ofercie, w tym wprowadzanych do oferty Spółki abc na kołach sp. z o.o.:

.za pośrednictwem poczty elektronicznej;
.za pośrednictwem SMS/MMS;
.za pośrednictwem połączenia telefonicznego.

Niezaznaczenie którejkolwiek z powyższych opcji oznacza, że nie będą Państwo na bieżąco z naszymi najnowszymi ofertami handlowymi, które mogą okazać się dla Państwa bardzo korzystne. Prosimy pamiętać, że Państwa zgoda jest niezbędna z uwagi na aktualnie obowiązujące przepisy, w tym ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawę prawo telekomunikacyjne. Informujemy jednocześnie, że w każdej chwili możecie Państwo cofnąć udzieloną nam zgodę na przykład poprzez przesłanie nam wiadomości na adres e-mail iod_bow@eurocash.pl lub w odpowiedzi na otrzymaną od nas informację o promocji, ofercie, konkursie.

Podejmując współpracę z abc na kołach zapewniamy Ci:

stałe i terminowe
wynagrodzenie

atrakcyjny system
prowizyjny

specjalistyczny,
zatowarowany
auto-sklep

umowę agencyjną
na czas nieokreślony

wsparcie ekspertów
na każdym etapie

szkolenia

Wymagamy:

tickPrawa jazdy kat. B

tickKsiążeczki sanitarno – epidemiologicznej

tickBIK (dokument pobieramy bik.pl)

tickPsychotestów

tickKaucji zwrotnej w celu zabezpieczenia pojazdu i sprzętu

tickDobrej organizacji pracy

tickZaangażowania i pozytywnego nastawienia

tickProfesjonalnego i przyjaznego podejścia do Klienta

tickGotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

tickOdpowiedzialnego i rzetelnego podejścia do wykonywanych zadań

System agencyjny abc na kołach – dołącz do naszego zespołu!

Nawiąż korzystną współpracę z abc na kołach, jeśli interesuje Cię prowadzenie sklepu spożywczego! Nieprzerwanie od 2015 roku dostarczamy wysokiej jakości artykuły podstawowe i specjalistyczne do małych miejscowości oraz wiosek leżących z dala od dużych miast. W naszym zespole znajdują się agenci z różnych województw, którzy dzięki nam uzyskują stabilne dochody z atrakcyjnym systemem prowizyjnym. Wypełnij formularz rekrutacyjny lub zadzwoń, aby rozpocząć karierę w branży handlu mobilnego.

Oferowane przez nas prowadzenie sklepu spożywczego to świetny sposób na znalezienie dobrze płatnego zajęcia w niewielkiej miejscowości. W dzisiejszych czasach młodzi ludzie często są zmuszeni przeprowadzać się do dużych miast, aby móc utrzymać swoją rodzinę na odpowiednim poziomie. Abc na kołach proponuje Ci stabilne zarobki w Twojej okolicy, bez konieczności ponoszenia kosztów finansowych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu oraz liczne benefity.

System agencyjny sklepu spożywczego abc na kołach – jak wygląda?

Pierwszym krokiem do zostania agentem sklepu spożywczego jest wysłanie formularza rekrutacyjnego, który znajdziesz na naszej stronie. Po przeanalizowaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów współpracy. Gwarantujemy Ci miesięczne dochody, a także premie rozliczane na podstawie przejrzystego systemu prowizyjnego.

Po ukończeniu szkolenia i wywiązania się ze wstępnych formalności otrzymasz od nas samochód z logo marki, kompletny sprzęt do przechowywania sprzedawanych towarów czy chociażby kasę fiskalną. Każdy pojazd abc na kołach na początku uzupełniamy o żywność i inne towary, które będziesz sprzedawać swoim klientom. Każde zatowarowanie sklepu spożywczego jest bezpłatne. Auta służące do handlu mobilnego zaopatrzone są w lodówki i zamrażarkę, przez co będziesz trzymać artykuły świeże w odpowiednich warunkach.

W ramach prowadzenia sklepu spożywczego abc na kołach otrzymujesz kartę paliwową. Agenci otrzymują też firmowe laptopy, skanery i drukarki, przez co nie wydają własnych pieniędzy na niezbędny sprzęt do pracy. W przypadku wystąpienia awarii urządzeń biurowych lub samochodu uzyskasz pełną obsługę w wyznaczonym warsztacie i wymianę wadliwych części, co pozwoli Ci uniknąć dłuższych przerw w handlu.

Prowadzenie sklepu spożywczego – Twój sposób na biznes!

Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą w branży handlowej, jednak nie masz kapitału początkowego? Postaw na prowadzenie sklepu spożywczego z abc na kołach! Jako agent nie ponosisz ryzyka związanego z prowadzeniem biznesu, a także kosztów finansowych. Pobierzemy od Ciebie wyłącznie kaucję zwrotną za powierzony sprzęt kasowy. Dostaniesz od nas kompleksowo wyposażony, zatowarowany, oznakowany pojazd objęty ubezpieczeniem OC oraz AC.

Współpraca z abc na kołach to znakomita opcja dla wszystkich osób marzących o własnym, dochodowym biznesie. System agencyjny sklepu spożywczego pozwoli Ci prowadzić działalność gospodarczą w swoim regionie zamieszkania. Punkty handlu mobilnego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców terenów pozbawionych marketów i centrów handlowych, dlatego masz dużą szansę na osiągnięcie sukcesu i czerpanie korzyści z naszego systemu prowizyjnego.

Copyright 2018
abc na kołach Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7A
02-677 Warszawa

abc na kołach Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 11
62-052 Komorniki
NIP: 7773256225