Poprowadź sklep mobilny abc na kołach!

Podejmując współpracę z abc na kołach zapewniamy Ci:

Gwarantowane wynagrodzenie
nie mniejsze niż
4 tys. złotych netto

Dodatkowo atrakcyjny
system prowizyjny

Bonusy i polecenia

Wsparcie dużej firmy
o stabilnej pozycji rynkowej:

 1. przejrzyste warunki współpracy
 2. terminowe wypłaty

Kompletny
system kasowy

 1. laptop
 2. skaner
 3. drukarkę

Specjalistyczne
auto:

 1. dodatkowo otrzymasz kartę flotową, więc nie musisz dokładać do biznesu,
 2. pełne, opłacone zatowarowanie sklepu, więc nie musisz pokrywać jego kosztów. Pokrywamy również część strat związanych z przeterminowanymi produktami,
 3. wyposażone m.in. w lodówki, zamrażarkę, co umożliwia sprzedawanie produktów zachowując ciąg chłodniczy również w sezonie letnim
 4. wyposażone w klimatyzację i system ogrzewania, który uprzyjemnia pracę o każdej porze roku,
 5. ubezpieczone w OC i AC, więc nie musisz się martwić o losowe zdarzenia na drodze

abc na kołach w mediach, czyli korzyści dla Przedsiębiorców

Mobilny koncept abc na kołach działa od 2015 roku. Sieć powstała w odpowiedzi na badania, które przeprowadziliśmy. Wynikało z nich, że 5 milionów osób w Polsce nie ma dostępu do sklepu spożywczego w bezpośrednim sąsiedztwie i jest bardzo dużo regionów niemalże kompletnie wykluczonych z możliwości zrobienia codziennych zakupów.

– Dziś działamy już w ośmiu województwach i jesteśmy największą siecią handlu mobilnego w Europie. Szybko się rozwijamy, m.in. dlatego, że mamy dobrze rozbudowany system wspierania agentów, którzy nie muszą dokładać do biznesu – mówi Błażej Białczyk, dyrektor generalny abc na kołach.

Aktualnie doświadczony Przedsiębiorca, tzw. Agent abc na kołach może zarobić nawet 6500 zł miesięcznie. Podstawą współpracy jest umowa agencyjna z gwarantowanym wynagrodzeniem w wysokości 4000 zł i systemem prowizyjnym. Przed rozpoczęciem pracy każdy z przedsiębiorców otrzymuje w pełni wyposażony i ubezpieczony samochód, a także laptop i telefon. Agentom przysługuje też dofinansowanie do paliwa. Sieć oferuje również szkolenia wstępne oraz wsparcie ekspertów z dziedzin handlu, marketingu i księgowości na każdym etapie współpracy.

By wziąć udział w rekrutacji, wystarczy wypełnić formularz na stronie https://www.abcnakolach.pl/kontakt/ i poczekać na telefon.

Obserwujemy otoczenie, na bieżąco analizujemy rynek i wyciągamy wnioski. Potencjał naszego biznesu jest ogromny i również w tym roku dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej go wykorzystać. Chcemy dalej się rozwijać i powiększać sieć współpracujących z nami przedsiębiorców. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy – podsumowuje dyrektor generalny Błażej Białczyk.

W przypadku awarii lub potrzeby naprawy jakiegokolwiek sprzętu możesz liczyć na pełną pomoc działu wsparcia operacyjnego, a także sprzęt zastępczy (w tym również auto zastępcze).

Ponadto masz zagwarantowane wsparcie całego zespołu abc na kołach w tym:
 • Działu Zarządzania Kategorią dbającego o cały asortyment, sezonowe produkty, współpracę z dostawcami oraz organizację promocji, co ułatwi Ci dostosowanie asortymentu do Twoich Klientów,
 • Działu Marketingu zapewniającego materiały promocyjne w tym gazetki, gadżety czy nagrania dźwiękowe, co ułatwi Ci zwiększenie sprzedaży oraz ilości Klientów,
 • Działu Wsparcia Operacyjnego odpowiedzialnego za wsparcie w codziennej pracy (m.in. pomoc związaną z obsługą auta, doborem trasy czy raportami miesięcznymi) mając gwarancję, że nie zostaniesz sam z żadnym problemem,
 • Działu Szkoleń gwarantującego pomoc w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych oraz przygotowaniu merytorycznym i technicznym do pracy.
Nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji zarówno w łatwej, jak i trudnej sytuacji. Możesz również korzystać z wiedzy i doświadczeń osób, które już z nami współpracują, gdyż zapewniamy Ci dostęp do wygodnej, nowoczesnej platformy komunikacyjnej z wszystkimi, którzy już prowadzą sklepy abc na kołach.

Wymagamy od Ciebie:

Prawa jazdy kat. B

BIK (dokument pobieramy z bik.pl)

Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej

Profesjonalnego i przyjaznego podejścia do Klienta

Odpowiedzialnego i rzetelnego podejścia do wykonywanych zadań

Książeczki sanitarno – epidemiologicznej

Psychotestów

Kaucji zwrotnej w celu zabezpieczenia pojazdu i sprzętu

Zaangażowania i pozytywnego nastawienia

Dobrej organizacji pracy

Jakie masz zadania prowadząc abc na kołach?

Prowadzenie sprzedaży i obsługę Klienta

 • Prowadzenie sprzedaży
 • Obsługę i pozyskiwanie Klientów
 • Dbanie o dostępność produktów w sklepie
 • Prawidłowe przyjmowanie dostaw

Systematyczne i terminowe rozliczenie sprzedaży

 • Regularne wpłacanie dziennych utargów
 • Zakaz sprzedaży kredytowej (tzw. „na zeszyt”)
 • Stałe ewidencjonowanie sprzedaży – wykluczona jest sprzedaż bez paragonu!
 • Regularne przesyłanie danych sprzedażowych
  (tzw. synchronizacja systemu)
Utrzymanie wysokich standardów
 • Kulturalne i uczciwe podejście do Klienta
 • Dbanie o nienaganny wygląd sklepu
 • Dbanie o powierzony pojazd i sprzęt
 • Stałe kontrolowanie jakości sprzedawanych produktów
 • Punktualne wizyty u Klientów

Składanie zamówień

 • Składanie zamówień na hurtownię Eurocash Cash&Carry
  Pracownicy hurtowni kompletują towar na podstawie Twojego zamówienia wysyłanego dzień wcześniej,
  aby odbiór towaru przebiegł szybko i sprawnie.
 • Składanie zamówień do dostawców regionalnych
  Zamówienia składasz według indywidualnie dobranego harmonogramu

Chcesz dołączyć do największej sieci sklepów mobilnych?

Agent sklepu spożywczego – co to znaczy?

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu stabilnych, comiesięcznych środków finansowych, prowadzenie sklepu spożywczego to świetne rozwiązanie! Jako agent abc na kołach będziesz prowadzić handel mobilny artykułami spożywczymi w swojej okolicy. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym, a równocześnie największą siecią sklepów mobilnych w Europie, która kładzie duży nacisk na sprzedaż regionalnych produktów, np. pieczywa, wędlin czy ciast. Zapewniamy Ci przejrzyste warunki współpracy, kompletny sprzęt i pojazd firmowy bez konieczności ponoszenia kosztów.

W niewielkich polskich miejscowościach trudno jest znaleźć dobrą pracę, która zapewnia optymalne, comiesięczne dochody. W takich regionach często też brakuje stacjonarnych punktów sprzedaży żywności, przez co mieszkańcy muszą robić zakupy w oddalonych miastach. Odpowiedzią na te problemy jest sieć sklepów spożywczych abc na kołach, z którą współpracę proponujemy Ci na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu będziesz dowoził swoim sąsiadom wysokiej jakości towary, otrzymując za to atrakcyjne wynagrodzenie.

Handel mobilny w abc na kołach – warunki współpracy

Decydując się na prowadzenie sklepu spożywczego nie ponosisz kosztów. Pobieramy od Ciebie wyłącznie kaucję zwrotną zabezpieczającą sprzęt. Z kandydatami po przebytym szkoleniu podpisujemy umowę agencyjną, która gwarantuje pewne wynagrodzenie co miesiąc, a także atrakcyjny system prowizyjny. Jeśli dochody z prowadzonego handlu mobilnego będą odpowiednio wysokie, otrzymasz premię adekwatną do zarobionej kwoty. Dla współpracowników po procesie rekrutacji organizujemy szkolenia wprowadzające.

Interesuje Cię system agencyjny i chcesz otworzyć sklep spożywczy abc na kołach? Na początek wypełnij formularz rekrutacyjny, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Od osób pragnących prowadzić handel mobilny, wymagane jest tylko prawo jazdy kategorii B. Po wysłaniu zgłoszenia poczekaj na kontakt z działem ekspansji, który poinformuje Cię o dalszych krokach w rekrutacji. Funkcjonujemy obecnie na terenie wielu regionów kraju i nieustannie rozszerzamy strefę działalności o kolejne miejscowości.

Agent sklepu abc na kołach – korzyści

Szukasz zajęcia dającego Ci stabilne zarobki oraz wiele swobody? W takim razie prowadzenie sklepu spożywczego to świetne rozwiązanie. Stałe źródło comiesięcznych dochodów i możliwość pracy z ludźmi to tylko część benefitów, na jakie możesz liczyć, nawiązując współpracę z abc na kołach! Współpracujemy z wieloma agentami na terenie całej Polski, którzy rozpoczęli atrakcyjną karierę w handlu mobilnym. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie abcnakolach.pl lub zadzwoń pod numer 500 063 241 i zostań jednym z nich!

Proponowane przez nas prowadzenie sklepu spożywczego to minimum formalności i mnóstwo korzyści dla Ciebie! Na start otrzymasz od nas samochód do handlu mobilnego z logo abc na kołach, urządzeniami chłodniczymi i pełnym wyposażeniem, a także kompleksowym zatowarowaniem Otrzymasz również kartę paliwową, dzięki czemu nie będziesz zmuszony dokładać do biznesu własnych pieniędzy. Oferujemy stałe dochody oraz atrakcyjny system prowizyjny, o którym dowiesz się więcej w trakcie procesu rekrutacji.

W ramach prowadzenia sklepu spożywczego abc na kołach otrzymujesz od nas pełne wsparcie w prowadzeniu biznesu. Auto jest w pełni sprawne, zatowarowane i objęte ubezpieczeniem OC, AC i assistance, dlatego nie musisz się o nic martwić. W przypadku awarii sprzętu lub samochodu otrzymujesz kompleksową obsługę w naprawie i wymianie wadliwych części, a także w razie potrzeby pojazd zastępczy. Nawiąż współpracę z naszą firmą i rozpocznij przygodę z handlem mobilnym!

Copyright 2018
abc na kołach Sp. z o.o.

Adres korespondencyjny:
Marynarska Business Park
ul. Taśmowa 7A
02-677 Warszawa

abc na kołach Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 11
62-052 Komorniki
NIP: 7773256225