Aktualnie znajdziesz nas w 8 województwach!

mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, śląskim, lubelskim, małopolskim, podkarpackim, podlaskim

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się, czy nasz sklep mobilny jeździ w twojej okolicy!

Infolinia dla Klientów: +48 502 004 320

E-mail:  kontakt@abcnakolach.pl

Zapraszamy na zakupy!

Mobilny sklep spożywczy abc na kołach

Sprawdź czy w Twojej okolicy działa nasz mobilny sklep i rób zakupy spożywcze po sąsiedzku! Firma abc na kołach każdego dnia dostarcza świeżą żywność i produkty specjalistyczne do miejscowości oddalonych od większych miast. To świetna alternatywa dla osób, które muszą regularnie odwiedzać markety oddalone od ich miejsca zamieszkania w pobliskich metropoliach w celu znalezienia asortymentu odpowiadającemu ich potrzebom. Współpracujemy z hurtownią Eurocash Cash & Carry i zapewniamy wysoką jakość towaru od lokalnych dostawców.

Dzięki abc na kołach również mieszkańcy niewielkich, polskich wiosek mogą robić codzienne zakupy na swojej ulicy. W takich miejscach brak sklepu spożywczego jest dużym utrudnieniem, na szczęście nasze punkty mobilne dojadą praktycznie wszędzie. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze, które przeznaczyłbyś na podróż do najbliższych punktów sprzedaży stacjonarnej. Możesz też nawiązać współpracę i samodzielnie zajmować się handlem mobilnym w swojej okolicy – szczegóły współpracy znajdziesz na stronie!

Mobilny sklep spożywczy – w jakich województwach?

Nasza firma współpracuje z wieloma agentami na terenie Polski, którzy zdecydowali się na system agencyjny w abc na kołach. Od 2015 roku nieustannie otwierane są kolejne mobilne sklepy spożywcze, w których asortymencie znajdziesz żywność od najlepszych dostawców lokalnych i krajowych. W punktach sprzedażowych oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które są zawsze świeże. Regularnie poszerzamy strefę działalności o kolejne regiony kraju, obecnie możesz nas spotkać w takich województwach, jak m.in.:

  • świętokrzyskie,
  • podkarpackie,
  • mazowieckie,
  • małopolskie,
  • podlaskie,
  • lubelskie,
  • śląskie,
  • łódzkie.

Jeśli obecnie abc na kołach nie dojeżdża ze świeżym towarem do Twojej miejscowości, nic straconego! Cały czas przyjmujemy zgłoszenia od osób zainteresowanych otwarciem mobilnego sklepu spożywczego. Możesz też wziąć sprawy we własne ręce i podpisać umowę z nami, tym samym stając się oficjalnym agentem. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy oraz gwarantowane wynagrodzenie.

Jak działa mobilny sklep spożywczy?

Aby odwiedzić nasz mobilny sklep spożywczy, musisz tylko zapoznać się z terminami dostaw w Twojej okolicy. Wszystkie informacje na ten temat otrzymasz od abc na kołach, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Punkt sprzedaży odbywa się pod Twoim domem, wystarczy podejść do samochodu i zapoznać się z dostępnym aktualnie asortymentem. W wielu sklepach mobilnych istnieje możliwość płatności kartą, jednak planujemy wprowadzenie takich opcji do wszystkich stanowisk mobilnych.

W naszych mobilnych sklepach znajdziesz wszystkie podstawowe artykuły spożywcze, w tym świeże warzywa i owoce, chrupiące pieczywo, nabiał i mięso od lokalnych dostawców, a także kosmetyki czy chemię. Nie musisz jednak ograniczać się do asortymentu, jaki znajduje się aktualnie na stanie u sprzedawcy abc na kołach. Masz też możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na dowolne produkty dostępne w hurtowniach Eurocash Cash & Carry. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, poinformuj o tym naszego agenta przy następnej wizycie w punkcie sprzedaży.

Opcja personalizowanego zamówienia to świetne rozwiązanie dla osób o specyficznych potrzebach. Zapewniamy również atrakcyjne ceny we wszystkich mobilnych sklepach spożywczych, dlatego u nas na pewno nie przepłacisz za podstawowe zakupy. Handlem mobilnym pod naszym szyldem zajmują się sympatyczne osoby, które chętnie doradzą Ci przy wyborze odpowiedniej żywności z oferty.